Second Grade

All A Honor Roll:

Kiera Allen-Clary, Johnny Antonio Puebla, Shpresa Bela, Keaton Boswell, Evrihanna Brooks, Jeremiah Cade, Branderius Curenton, Aleicia Davis, Robert Dominick, Ta’Leigha Dunlap, Chakira Fisher, Jonathan Griffin, Paulina Hernandez Marin, Karalynn Huppertz, Victor Huppertz, Paris Lima, K’Zera Middleton, Jesus Molina, Richard Moon, Brannyn Rappley, Haleigh Santiago, Nariyah Slappy, Sydney Sweatt, Eriyunna Terry, Charlie Walton and Caleb Witt-Morgan.

A/B Honor Roll:

Peter Abadia, Katlin Barger, Ryan Bryant, Mason Cline, Gemma Craven, Jevante Devlin, Andrew Emery, Cortez Fields, James Hepler, A’nya Johnson, Aaron Martinez, Syniah Middleton, Ivy Neathery, Zaquan Parker, Jenni Rendon — Parra, Cathleen Romero Juarez, Leandro Villafuerte, Billy Williams and Ja’Kiyah Williams.

Third Grade

All A Honor Roll:

Kaleb Coleman, Leviticus Etheredge, Audrina Hoang, Andalyn Kirkland-Gray, Kailey Landreth, Julie Mireles Gomez, Stacey Mora, Amerie Nickles, Ernest Ouzts, Nicholas Robbins, Karleigh Smith, Zaine Wilson and Taylor Young.

A/B Honor Roll:

Elijah Agnew, Melissa Antonio Orozco, McKenzie Barnett, Brandonasia Calhoun, Tymeria Cummings, James Gillion, Mitzary Guzman Ibarra, Elijah Hanke, Brandon Hastings, Shy’asia Hawes, Payton Horton, Tatyana Jones, Chloe Lawton, Jahmaya Marine, Braelyn McCarthy, Alvarez Norman, Tirth Patel, Brooklyn Pleis, Angie Pulido-Moreno, Zechariah Ramey, Dallas Rappley, Be’Asia Reid, Cindy Renoj-Pac, Tamrah Schneider, Zachary Scruggs, TyAldrea Singletary, Abby Smallwood, Jaliya Thompson, Jaylia Turner and Jemeria Williams.

Fourth Grade

All A Honor Roll:

Ericka Abrams, Colby Barger, Lakera Cain, Zariah Hamilton, Carla Montoya, Allison Vargas-Luna, Kari Williams, Mia Wilson and Azaia Woods.

A/B Honor Roll:

Elmer Alfaro Renoj, Diego Barrera, Casey Bernabe, Kenia Bruno Orozco, Joselyn Casique Delgado, Jayce Fisher, Mariah Fuller, John Gomez Vargas, Ethan Gonce, Berenis Granados, Roxanne Hernandez, Adrian Jimenez, Caitlyn Jones, Frankie Melgarejo-Arciniega, Christian Mendoza, Laila Murray, Jayden Parks, Jordan Peurifoy, Tanner Sanders, Braeden Scates, Sydney Smith, Jasmine Sweatt and Madylyne Thompson.

Fifth Grade

All A Honor Roll:

Jacy Anderson, Grace Baker, August Barlow, Gresa Bela, Brianna Booker, Hannah Burton, Lillian Chapman, Hayden Darby, Lila Eisenreich, Shamar Farrow, Laura Fennell, Emori Garrett, Kassidy Gravely, John Howard, Claire Hudson, Chloe Ison, Terry Jones, Olivia Lyle, Addison Manske, Kanaree McBride, Rylee McManus, Leslie Merrill, Zoey Montgomery, Nina Moore, Chelsie Mora, Desiree Morales, Emily Nelson, Emma Phillips, Brooke Rodgers, Ava Rowles, Emma Skinner, Jarratt Smith, McKenzie Smith, Savannah Smith, Spencer Smith and Hannah Sosby.

A/B Honor Roll:

Keyon Austin, Jasmine Boozer, Millie Boyce, Cameron Burgess, Kylie Camp, Emily Carr, A Nia Carroll, Brandon Castaneda, Meredith Cline, Emily Clinemyer, Wytavious Coleman, Alondra Correa Orozco, Banks Dahmer, Carlie Edwards, Shamir Farrow, Thomas Goff, Jeremiah Gonzalez, Jaliyah Hamilton, Michelle Higginbotham, Peyton Hinton, Michael Holder, Morgan Jones, Meg Mauldin, Frederick McClendon, Jalece Morton, Aubrey Nicholson, Ava Pendley, Christian Phelps, Ella Poore, Ja’Nyiah Puckett, Sanders Rogers, Mekhi Rolland, Brandon Searles, Ethan Smallwood, Caroline Smith, Christopher Smith, Kaylee Smith, Cooper Thomas, Terriana Thompson, Isabella Tullis, Owen Whittington, Valery Williams and Jasmyn Wright.

Submitted by Wendy Clary

Submitted by Wendy Clary