Greenwood High School Third Quarter Honor Roll

12th Grade

All A: Jake Bradley Abernathy, Madison Leigh Amerson, Kaniya Ashanti Anderson, Citlali Avila-Cabrera, Yurizi Aviles, Brady Hershel Bagwell, Etana Star Baker, Sydney Rose Barbina, Chandler Bryce Barnett, Rebecca Taylor Bell, Joe Douglas Benjamin, Ariel Hannah Bishop, Jakob Micheal Bloor, Alyssa Grace Blosser, Diniya Mendasia Brooks, Derrick Antwain Brown, Jordon Stephens Camp, Mary Grace Compton, Angel Cruz, Caroline Elizabeth Culbertson, Andrew Stockman Darby, Joseph Reed Deal, Joshua Matthew DiBari, Joseph Chandler Dickey, Zachery Hayes Doerflein, Madison Anne Ferqueron, Alexa Simone Gaskin, Caroline Elizabeth George, David Jadan Gilchrist, Keyona Lashanda Glenn, Montgomery Joshua Godwin, McKenzie Annalise Graham, Abigail Monique Green, Albany Jeniece Greene, Stephen Walker Gunnoe, Wells Gray Gunter, Christen Nikaja Harper, Haden Alexander Hays, James Cade Hollingsworth, Whitney Sierra Hollingsworth, Jeramiah Zackery Holmes, Eboni Shinice Jackson, Kentravious Dequon Jackson, Rebecca Faith Karel, Netanya Faith Kelley, Lucas David Kingsbury, McCord Fitzgerald Laidlaw, Travis Austin Lathren, Aerieal Lazarieya Laymon, Taylor Imani Long, Zyesha Keunadria Martin, Margaret Reid Masters, Sarah Kay Mathis, Madison Julia Medlin, Vanessa Molina Hernandez, Thomas Sloan O’Dell, Logan Bradley Oswald, Emily Lauren Owens, Daria Lynnese Parks, Lawrance Anthony Partlow, Conner Matthew Pederson, David Ahmad Pendergrass, Magaly Ramirez Moreno, Deshon Ve’Antae Reid, India Arie’ Rice, John Austin Roberson, Antonio Taboada Roman, Olivia McQueen Rowland, Dorothy Anna Russell, Emma Grace Sargent, Mary Kathleen Smith, Nathan Warren Smith, Hallie Karmen Smoak, Ny’Keria Abresheia Stevens, William Heyward Stevens, Elisabeth Adair Still, Madison Raye Stoddard, Ashley Brooke Tatko, Ashley Paige Taylor, Robbie Alan Taylor, Ty’Kevius Da’Marion Thomas, Christopher Peyton Tinsley, Andrew Christopher Tripp, Arlette Vasquez-Hidalgo, Emily Bryanne Venable, Sophie Suzanne Watterson, Larkin Kai Wells, Lendy Reighann Westmoreland, Rose Elizabeth Whitt, Ariel Monaye Williams, Dazziney Vaneesch Williams, Mackenzie Rachel Williams.

All A/B: Kameron Eleese Amerson, Dylan Thomas Ashley, Lizbeth Andrea Badillo, Ivory Nevaeh Baylor, Joseph Creighton Bowen, Deasia Lashay Boyd, Morgan Rhae Bratcher, Kydre Makal Brown, Tahyya Ashanti Calwise, Jakirah Asyria Carter, Bennett Thomas Charles, Passion Kybria Cheatham, Ethan Thomas Clayton, Vince Courtney Coates, Makayla Orrion Cohen, Dawsey McLean Collins, J’Niya Shakeria Connor, Nathan Elijah Craft, Alexander Amir Cunningham, Mckenzie Lauren Daniels, Sahara Iman Dimiati, Buu Thien Doan, Mikia Levoncia Elmore, Taylor Maddison Gary, Ticaiah NyeBria Graves, Stefan Karlin Gray, Aliyah Myida Harling, Sierra Elizabeth Harrison, Perrin Elizabeth Hazel, Cristian Yahir Hernandez, Zay’Veon Quinard Hill, Chad Braxton Hollingsworth, Aliah Jamayne Holloway, Margaret Ann Hughes, Matthew Westin Huss, Lakiah Kadai Irvin, Jeremiah Brevon Lomax, Carlos Eduardo Martinez-Villa, Jaylon Keyshawn McMorris, Jennifer Gisselle Melgarejo, Elizabeth Grace Moody, Anna Elizabeth Nelson, Maria Guadalupe Norberto-Fercano, Chandler Alexander Nunn, Lara Elizabeth O’Dell, Louise Angelo Alfabete Ochoada, Jessiah Lyric Monet Ouzts, Ny’Asia Brianna Padgett, Shemyra Tijine Patterson, John Graham Peele, Lesly Liliana Perez, Brittany Pulido-Moreno, Matthew Bill Quinn, Joshua Ramon-Cruz, Taylor Brianne Reier, Asia Kennedy Rucker, Areyna Mone Saxon, Madison Leigh Silcox, Jada Azaria Spencer-Sabb, Alexander Michael Stevenson, Austin Maxwell Stockman, Gracie Lillian Stone, NaChayah Alexiss Wade, Christian Sanchez Watley, Khaliyah Arie Williams, Ethan Christopher Witt.

11th Grade

All A: Mari Makayla Agnew, Mason Elizabeth Bacot, Ann Meriwether Baker, Haley Scott Barnhart, Sarah Margaret Behringer, Alexis Grace Burton, Aaron James Busby, Aubrey Catherine Campbell, Olivia Morgan Campbell, Arie Rae’Anna Cannady, Marko Jeanclairelynn Cervenka, Austin Tanner Chrisley, Kelis Ontanae Clark, Catalina Kassandra Cornejo-Lawson, Chloe James Cox, Keira Reed Crawford, Melissa De Leon, Margaret Eleanor DuBose, Savannah Grace Farmer, Jaden Av’ion Gantt, Celestina Isabel Garcia Ordaz, Rachel Lynn Gilmer, Brecken Victoria Harrison, Curtis Alexander Hite, Zaira Inclan, Kaysn Victoria Maray Irby, Tongelayah Zyefreea Lagroon, Mary Hughes Lawrence, Raistlin Alexander Lee, Silas Junuh Lee, William James Leonard, Kendrick Beanard Makins, Bradford Patrick McCaslan, Jordan Elise McCoy-Bruce, Amber Jenna McCurry, Caroline Grace Monroe, Olivia Brooks Murray, Griffin Cole Newbold, Debra Elise Norman, Mikayla Elaine Nunnally, Devan Mahesh Patel, Druv Mahesh Patel, Clary Elizabeth Pederson, Samantha Lauren Phillips, Katherine Grace Poole, Robert Grant Reagin, Ka’Daija Telesa Ross, Madison Isabella Salter, Malik Muhammad Shabazz, Louisa Gene Smith, Megan Olivia Smith, Alexandria Natoma Strickland, Taylor Marie Thomas, Tara Nicole Thomason, Don Nam Tran, Aniya Lakera Turman, Leviticus Shabazz Upson, Hunter Lee White.

All A/B: Omar Aguiniga-Murillo, Jaquan Omari Anderson, Sherlyn Berenice Beltran-Gomez, Nathan Andrew Bonaparte, Benjamin Bradford Buckshorn, Alexis Michelle Burdette, Abigail Abbott Burnett, Isaiah Zachariah Callaham, Clifton Dawson Carruth, Alejandro Castillo, Jabryous Na’Karria Cleveland, Adam Lee Clinemyer, Ahmari Sincere Coats, Christian Tanner Cobb, Nina Nicole Cohen, Tyrese Malik Coleman, Juan Antonio DeLeon-Gonzalez, Olivia Tate deTreville, Candice Renee Epley, Allen Branson Fox, Dulce Yuliana Garcia Orosco, Isaiah Rashan Griffin, Matthew Enrico Guareschi, Jahmarri Anthony Haynes, Maya Lindley Henderson, Garrett McAuley Hodges, Rachel Ellesor Holder, Janiyah Nicole Jackson, Sarah Ellen Johnson, Alexis Jade Joyner, Grace Ellen Keaser, Laya Malia Kelly, Allyson Elizabeth Kilgus, Jaida Skye King, Rebecca Marie Knight, Hagan Campbell Laidlaw, Chastity Cuentes Lubang, Damian Lee Lydic, Destiny Paige Maggard, Alejandro Jr. Marquez, Jyrea Keshawn Martin, Bernard Dimtri Mason, Benjamin Richard Maynard, Zoe Kay Moore, Logan James Raye Munn, Carter Hayes Nelson, Jamyia Idasia Palmore, Graham Walker Peeler, Bryson Wayne Peppers, Anette Michelle Pineda, Kirsten Bryanna Poore, Emily Rose Post, Carlie Nicole Pundt, Gabriel Lamar Quarles, Gabrielle Elizabeth Quarles, Dayanara Isabel Ramos-Ubaldo, Ethan Dylan Richardson, Lizbeth Alexandra Rodriguez, Brycen Chance Ronk, Leah Ann Rose, Ryan Joel Rusche, Tapanga Marie Saxon, Adam Lee Smith, Caroline Ann Stabler, Jaylin Marquise Tolbert, Aleaya Rakera Turman, Joel Andres Vasquez-Olguin, Aaron Blake Venable, Savanna Belle Vinson, Jada Tamia Watts, James Randall Word.

10th Grade

All A: Tristan Garrett Armes, Agnesa Bela, Joel Nelson Booraem, Reece Maclain Bradberry, Brianna Nicole Brown, Evan Elester Brown, Nalyjah Quintay Carter, Catherine Jordan Cason, Hunter Louis Chambers, Kaylin Rose Chitwood, John Durst Clegg, Mark Logan Daniels, Kristen Orlandria Davis, Zeb William Davis, Aidan Jeremiah Driscoll, Chloe Ann Duncan, Na’Tiyah Ri’Shunna Foulks, Drew Stephen Geoly, Brianna Leigh Glanton, Hampton Lawson Goldman, Cameron Anthony Greene, Bryan Guevara-Hernandez, Georgia Nevaeh Harter, Serenity Layla Hartzog, Rebekah Casey Hobbs, James William Hughes, Posey La Daniel Latimer, Christian Nathaniel Lawrence, Allen Laymon, Araceli Manuel, Yesenia Manuel, Blaise Allysen McCarty, Taylor Lynn McClendon, Chandler Joseph Minick, Allyson Melia Mitchell, Javin DeVol Page, Keyasia Santrez Parks, Kritu M Patel, Aziya Da’Brionna Patterson, Kori Bella Rebovich, Tabias Jahieece Reddick, Jacob Butler Carter Richardson, Stewart Peter Russell, Gabriela Sophia Sadurski, Zoe Abrianna Scott, Tyler David Slagle, Dominique Adam Smith, Marshall Attison Smith, Skyelar McKenna Smith, William David Spoone, Gabriyana Lashay Yeldell, Amiya Shiann Young.

All A/B: Sirenty Torshanti Adams, Nicholas Kenneth Allison, Ja’Miyah Amauriea Ashmore, Laura Davis Atkins, Yanet Aviles-Hernandez, Sylvia Grace Beardsley, Mary Kathryn Benjamin, Timothy William Beshers, Michael James Blizzard, Devin Tyler Braxton, Sierra Alysse Brent, Annabel Louise Budreau, David Thomas Burrell, Alayisha Shakona Cain, Cason Baylee Calliham, Jenna Brooke Calvert, Mariza Danielle Campbell, Katerin Anahi Casique, Sydni Cire Cooks-Greer, Samantha Jewlz Crittendon, Yahir Cruz, Jack Corley Davenport, Dai’ Ariel Chakyra Dawson, William Graham Ellenberg, Brittany Nicole Epley, Garrett Michael Ferguson, Brianna Alyssa Ferqueron, Julian Eduardo Figueroa, Zaiveus Mandrell Freeman, Brian Thurston Fuller, Ever Julian Gabriel-Ortega, Anna Laurel George, Krishanda Denisha Gilchrist, Elizabeth Aiken Hartung, Brooklynn Marie Hawthorne, Thomas Jenkins Hazel, Seth Chase Henderson, Future Arie Hill, Blaze Timothy Hinton, Kadaysia Shaniece Kinard, Logan Michael Christopher Korbar, Jonathan Michael Martin, Karmale Key’ Moreia Martin, Megan Elizabeth McGovern, Keyonna Veronica Mendoza, Shayla Brianna Middleton, Victoria Adisyn Moore, Keygarion Jeremiah Mursier, Nealie Catherine Nix, Brittney Alexandria Palmore, Paksh Vipulkumar Patel, Gracyn Leigh Peppers, Andrew Jay Perkins, Viviana Joy Pinckney, Robert James Poore, Emma Caroline Powell, Madalin Grace Radcliffe, Daylan LaBron Rappley, Kamryn Elizabeth Redden, Jamarea’ Clint’ Arthur Reid, Diego Reyes-Hernandez, Zander Pierce Richardson, Briana Faith Richey, David Taboada Roman, Jetzemani Ruiz, Xadrian Ahmarae Sanders, Zypporia Malajia Saxon, Hampton Bradford Schoch, Davis Baker Shirley, Christopher O’Neal Simmons, Allice Noel Smallwood, Ardajiah Elyric Smith, Jacob Matthew Smith, Mary Elizabeth Smithdeal, Katie Lauren Sprouse, Madelyn Jane Steinberg, Leslie Dru Strickland, Michael Angelis Raye Strickland, Kathryn Allison Taylor, Mihalis Eleftheriou Tsikalakis, Elizabeth Grace Turner, Cristo Jesus Valencia, Sarah Emily Washington, Darrell Umar Watson, Railey Alexis Wilkie, Adrianna Jade Willingham, Jazlyn Rose Witt.

9th Grade

All A: Aliya Khaled Abdelwahab, Kemarion Dajohn Aiken, Jon Syed Ali, Mary Emma Andrews, Elsy Jasmin Aniceto-Simon, Ella Catherine Bassett, Alan Sebastian Bowling Manzano, Addison Key Carpenter, Fernando A Castillo-Galindo, Mabel Chen, Angeleah Hope Christopher, Emma Catherine Collins, Honesty La Paris Cunningham, Jayro De Los Santos-Rangel, Emily Duran-Gomez, Calvin Terez Edwards, Riley Layne Evans, Victoria Miriam Garrison, Sean Connor Graeber, Ariana Guffey, Kristen Elizabeth Haigh, Jasmine Elizabeth Heindl, John Ayden Helms, Adrian David Hernandez Herrera, Caleb James Hughes, Jaden JaSean Jennings, Claudia Eliza Jensen, Alannah Kelly Jordan, Molly Marie Kapperman, Grace Perrin Lawrence, Alexis Elizabeth Layland, Katherine Richardson McDevitt, Amaleya Celeste Mendoza, Francis Michael Meredith, Brian Montero-Lopez, Ayla Elizabeth Morgan, Angel Moya, Beatty Jameson Murray, Dalys Gabrielle Oaks, Victor Omar Orihuela, Soniya Rakesh Kumar Patel, Grabiela Pineda, Maura Faith Reier, Klaire Noelle Rice, Stella Kirksey Self, Yareli Solis-Lopez, Mikayla Jordan Sprowl, Nivea Danae Sprowl, Madison Camille Stevens, Margaret Carlisle Stevens, Lucas Daniel Tallent, Josie Alena Van Eyk, Katelyn Hunter Vaughn, Alyvia Laine Williams, Anna-Kaye Williams, Isabella Jordan Williams, Jeremiah Ty’rell Williams, Ta’Kaysha Braniya Miasia Williams.

All A/B: Omar Abdel Azim, Quintarius Jermarion Abney, Jasmine Savannah Aiken, Travis Jeremiah Aiken, Melissa Vargas Almazan, Emily Grace Arnold, David Blease Ballenger, Kendall Tyrell Barr, Irving-Yahir Basilio, Evan Daniel Boggs, Danasia Chantell Boyd, Donovan Tyriek Boyles, Tamia Imaricle Briggs, Whitney Brown, Thomas Warren Burnett, Abigail Harris Cabe, Ana Mishel Calderon Gomez, Kevin Yahir Casique-Trujillo, Aylissa Marie Cockrell, Kameron James Coleman, Jonathan Owen Crawford, Logan Eugene Day, Kayleigh Grace Doerflein, Keasia Shamara Edwards, Calvin Ray Elifritz, Stephanie Elliott, Hanna Wells Eppley, Denise Deyanira Estrada-Martinez, Elijah Tate Fender, Alexys Erin Fisher, Jaylen Amir Gaines, Thomas Williams Gilbert, Taylor Elizabeth Godfrey, Eric Hawke Gonzales, Aliyah Shavon Gray, Kiasia Nekia Gray, Reid McKittrick Guy, Mackenzie Reece Guyer, Landon Bryce Henry, Ashton McCain Hinton, Randy Asher Hutchinson, Jose Gael Isaac-Aviles, Camden Lee Isbell, Taylor Grace Jackson, Isis Myangel Jennings, Keighden Caine Kelso, Pedro Alberto Landeros-Hernandez, Genesis Lara-Santiago, Tyquone Javonte Lindsay, Anna Elizabeth Linsenbigler, Francesca Merritt Lopes, Erica Gisel Lopez, Luis Fernando Lopez, Mauricio Lorenzo, Miguel Marin Lopez, Brandy Guadalupe Martinez-Pedroza, Sainabou Mbowe, Omari LeTahj McGowan, Alexander Menchu-Renoj, Destiny Nicole Moore, T’Kyra Kylee Mumphrey, Jaylin Kentrevious Palmore, Nyajia Marshae Parks, Andres Pedro Felipe, Gabriel Lee Peele, Ny’Kevia Zynoria Reese, Jaylen Durand Robinson, Emily Marie Rodgers, Martin Rodriguez, Elijah Micah Ross, Wilfredo Joaquin Sales Lopez, Peyton Grace Sanders, Michael Levi Sieburg, Jesziyah Marquandria Loraine Simon, Ciara Alaiza Slay, Jalassha Nikira Smith, Camille Janae Sprowl, Jayla Denise Stevens, Madison Grace Teague, Aaliyah Nicole Timpson, Image Skyy Tolbert, Jose Gabriel Tovar-Marquez, Williamson Langley Villafuerte, Erianna Shania Wardlaw, Nehemiahus Jermaine Wardlaw, Charli Narie Wideman, Jamiah Keirra Williams, Keviuntai Jarmarriay Williams, Quadir Malike Yates-Bagwell, Berenice Zenil, Ava Joy Zou.

Emerald High School Third Quarter Honor Roll

9th Grade

All A: Carson William Ables,Jaden Ashley Adams, Jennifer Aguilar-Cabrera, Yuridia Alday, Janiya Janell Boyd,Ty’Dasia Shamaria Brown, Leah Marie Burdette, Peyton Everette Burnett, Colton Hanes Carawan, Michaela Alise Carter, Elizabeth Ruth Cox, Julia Caroline Creswell, Paul Herrick Crosby, Margaret Jacqueline Findley, Jaylen Thomas Foster, Cierra Rains Friez, Michael David Gardner,Michael Duane Gilbert, Brenda Gonzalez, Kenderrius Tyrell Hackett, Isaiah Jamal Harrison, Rachel Helgenberger, Braxton Calvin Hill, Kaedia Shaniah Hodge, Andrew Michael Hodges,Kemberly Alexis Jenkins, Tereza Christina Karademitros, Arionnah Kenshae Kelley, Christiana Annisa Lewis, Haley Elizabeth Lindley, Jessica Michelle Lowie, Jackson Matthew McCoy, Hannah Grace Nation, Joshua Tyrell Oliver, Jakob Wolfgang Ott, Esmeralda Perez, Dakerria Mariah Postell, Za’Kira Ka’Taja Price, Adam Heyward Prince, Ana Paola Ramos, Amoni Vera Rapp, Sophia Rebecca Reyes, Grayson Seth Reynolds, Lauren McKenzie Robinson, Kailyn Haley Schleicher, Gavin Robert Sweezy, Alan Tylar Tran, Karlie Anne Turner, Raja Nguyen Villareal, Lauren Elizabeth Walker, Morgan Janette Westberry, Sydnei Nicole Williams, Anna Sloan Wiseman and Corbin Andrew Wright.

All A/B: Derrick John Adams, Amy Brianna Aleman-Jose, Ryan Gabriel Balser,Makenzie Grace Beck, Juquis Benjamen Calhoun, Messiah Demorris Carter,Savannah Elaine Cole,George Franklin Cormeny, Nauria Kaliah Crawford, Briyani De La Paz-Diaz, William Jacob Dennis, Fernando Flores-Gonzalez ,Osvaldo Flores-Gonzalez ,Tyonna Janae Fulton, Brieunna Mairaiyha Gantt, Takhia Sada Gilchrist,Jimesha Lashay Griffin, Cameron Lee Harrison, James Calvin Henderson, Nicholas Adam Hyduke,Aubria Janae Irvin ,Benjamin Michael Kelly, Auriel Yasmine Lyons,Graham Elliott Matthews, Harris Patrick Miller,Jontavius Thomas Moore ,Lusi Yakelin Morales,Kevin Demetrius Morton, Dylan Ray Moss, McKinsley Danielle Noffz,Genevieve Elizabeth Oncken,Tyson Hunter Parker, Jose Enrique Perez , Johaan Yair Perez Perez, Chance Isreal Miles Pettus, Essence Mariah Quarles,Ean Keshaun Ryans,Isaias Jarohn Smith, Edward Austin Smith, Sierra Morgan Trotter, Jaiden Le’Troy Turner, Shane Brady Voyles, and Jai’Lynne Analeise White.

10th Grade

All A: Ryan Charles Anderson,Gabrielle Louise Booraem, Delana Grace Busha’,Joseph Dorn Carroll, Amber Lee Crosby,Elizabeth Marie Dove, Zachary Alexander Durant, Alexander Kinkade Garland, Taylin Michelle Hall,Madison Hope Harris,Cole Mitchel Ison, Maggie Elizabeth Jones,William George Lazur,Kylie Danielle Mars, Kimberly Martinez-Cruz, Lyndsey Lynn Nalley, Abigail Christine Nation, Abhi Satish Patel,Harvee Sanjay Patel, Amelia Julia PattersonMaria Belen Perea-Alvarez, Samuel Harrison Quan, Brooklyn Elizabeth Riddle, William Dean Riddle, Jacob Edmund Roskowski, Zoe Belle Vickery, Caroline Lisabeth Whitt, Samantha Jean Williams, and Presley Xavier Wright.

All A/B: Joseph Lee Allen, Randi Brooke Allen, Kajali Jaine’ Baylor,Demari Ramel Belcher, Kansas Divine Belk, Kaden Gabriel Bowker, Amaris Lynn Branyon,TaMiya Antoinette Brooks, Britton Hodges Casey, Jaemyioust Isaiah Clark,Kamerion Kentavious Coleman, Miles James Conyers,Cheyenne Leail Craig, John Isaac Deal, Madyson Rayne Driggers, Lucas River Fox, Justin Nathaniel Goode, Amari Danielle Goodman, Braden Andrew Hall, Zachary Tyler Higginbotham, Christopher Alec Jacques, Serenity Ellana Jenkins, Abby Grace Johnson, Nydja Rovanda Leverette, Hunter Ian Maez, Tilia Morton, Emily Addilyn Nguyen, Larijah Tamoree Patterson, Nadya Laryssa Perez,Cassie Leann Peterson, Zachary Mills Polatty, Billy Gilbert Pruitt, Zacchaeus Malachi Quarles,Ty’Kashija Japri Roberts, Taija A’shan Robinson,McKayla Marie Rogers, Adolfo Rojas-Lopez, Zachary Richard Schleicher, Stacey Sebastian-Arias, William Glenn Shaw, David Makhi Shirk, Christen Kiari Slappy, Cassidy Danielle Smith, Christopher Michael Smith, ,Mattison Rayann Swartzentruber, Kendra Alyssia Thomason,Samaria Shariona Tolen,Timothy Chase Watson, Jeremiah DeShun Williams and William Edward Peter Young.

11th Grade

All A: Karina Bautista-Espino,Taylor Leigh Case, Paul Emilio-Mauric Clark, Asia Kiana Clarke, Jasmine Nicole Creswell,Samuel Brabham Crooks, Zachyya N’Danna Marie Elmore,Jeniya Zireal Evans,Coulter Lynn Friez,Bryan Granados-Gomez, Lina Yessenia Jimenez,Schanen Breana Lyons, Marcus Macias-Ayala, Ka’mal Nevar Moss, Jennyfer Perez-Gonzalez, Dylan Patrick Roskowski, Dakarai Collin Sauls,Lauralee Belle Scott , Amanda Brooke Scott,Macy Brooke Timmerman and Ruben Nguyen Villareal.

All A/B: Adriana Angeles-Molina, Juana Arce, Bennett Meyers Armstrong, Ryleigh Elizabeth Barton,Ruby Ny’Kern Be’Yo Bennett, Bradley Thomas Bonds, Jacob Randall Bryant, Alan Axel Corona, Stokes Lanier Cromer, Dalasia Nigeria Cunningham, Sarah Elizabeth Darrah, Elaina Regan Davis, Adriannah Elise Duncan , Noah James Durham, Cameron Samuel Gordon, Adrien Jemel Harrison ,Matthew Alexander Hines, Jalen Kahlee Hunter , Christopher Allen Huntley, Hope Christine Jones, Mohammad Danial Kashmiri, Alexandra Makayla King, Jared David Leonardo, McKenzie Shyanne Leopard, McKayla Nicole Lowe, Brianna Nya Martin, Brandon Nyelle Martin, Kadence Renea Matthews, Caleb James McLaughlin, Anna Grace Kelley Moon, Mary Grace Morrow, Emily Claire Nation, Elijah Aren Peterson, David Wyatt Prince, Kaycee Brooklynn Pruitt, Olivia Cherise Pullen, Jalen E-Mon Quarles, Maddux Charles Rhodes, Kendall Brooke Ridlehuber, Raja’ Brejahe Searles, Timia Roshay Sheard, Joseph William Shojaie, Jonah Horace Sims, Elizabeth Anne Slimmer, Serenity Noel Smith, Dyoni Mahogany Mash Springs, Brady Nevaeh Stennett, Eric Vicente Stevens, MiKayla Ashanti Thomas, Tra’Vion Jmarious Thomas, Breianna Demerica Thurman, Mylesha E Tolbert, Katherine Elisabeth Tucker, Rylie Madison Utter, Breaunna Mercadies Williams and Matthew William Williams.

12th Grade

All A: Jose Manuel Alday, Sabrina Berisha, Rachel Gwen Carter, Charlotte Loree Casey, Jo Beth Darby, Grace Marie Davis,Mark Christopher Dunford, Brianne Renee Eklund, Ashby Joseph Elliott, Kaitlyn Marie Fain, Eric Scott Gardner, Elizabeth Lee Ann Gordon, Kianna Elisa Hankinson,Collin Joseph Hudgens, Aayan Iqbal, Shavonna Lannette Jennings, Natalie O’Neal Jones, Lauren Delois Livingston, Anderson Scott Lowe, Weston Paul William McCravy, Cameron Elizabeth McGahee, Cody Allen Miller,Noah Moore,Grayson Allen Mumford,DiAngel Renay Beyvonne Parks, Lauren Elizabeth Parramore, Michael Chase Prochaska, Caroline Marie Rhodes,Elias Manuel Ryans, Salem Aharah Sartin, Patrick Andrew Smathers, Jason Lamar Stribble, Nicole Jene’t Taylor, Dawson Lawrence hompson,Jontavious Raqun Toole, Haille Gray Trotter, Lane Campbell Vickery, John Durham Wiseman, Jasmine Paige Marie Witt, Ella Rose Wood, Len’naja Breshaun Wright and Charlotte Mary Young.

All A/B: Hannah Rena’ Ables, Sean Colin Adams, Tristan Isabell Aguilar, Wells Andrew Anderson, Landarious Raquan Austin, Hayden Michael Babb, Langdon Kole Boyd, Taylor Cheyenne Brumfield, Jamia Aryan Myreunda Burton, Anna Bryce Cavanaugh, Qua’Daishia Ny’keria Coats, Johnathan Mathew Craig, Jared De La Paz-Diaz, Cashimir Antonio Digiacomo, Grayson Noble Dixon,Hallie Lynn Dorn, Corshonda Alicia Durant,Etoria Elnita Flemmings, Shineya Nytazja Ashinet Gantt, Caroline Elizabeth Gary, Litzy Gonzalez, Rebecca Grace Haynes,Caitlin Marie Jennings, Bryson Cornelius Jones, Chapman Trent Jones, Caroline Penn Joseph, Katelyn Elaine Latham, Ni’Jai Lashawn Lites, Hannah LeeAnn Lovette, Abraham Mendoza, Koryasia Jaliyah Moore,Chantrice Yvette Moss, Caitlyn Brooke Nguyen, Honter Nicohl Oakley, William Parks, Breiyiana Ann Peterson, William Robert Pittavino, Ethan Bryce Thomas Randall, Jaleen Jarez Robertson, Brian Timothy Robison, Lauren Eugenia Ross, Lindsey Frances Ross,Caitlyn Skye Satterfield, Jonathan Lee Saxon, Kenneth Lane Scott, Jasmine Marie Shipes, Heaven Leigh Endesha Smith, Hanah Nicole Stephany, Ashby Weeks Stokes, Ty’kerria Monae Tatum, Ashley Nicole Timmerman,Destiny Porsha Watts, Isaac Thomas White, Caviseis Isahiah Depaul White and Chevney Eriunna Williams.